Site icon Новини Києва

Бренд Revitalash піклується про жінок під час хіміотерапії

Всесвітньо відомий бренд з догляду за волоссям, бровами та віями RevitaLash® Cosmetics продовжує турбуватися про жінок, які проходять різні етапи лікування раку молочної залози, у тому числі хіміотерапію. Пацієнтки клініки VERUM EXPERT CLINIC протягом жовтня безкоштовно отримують кошти для відновлення вій та брів цього бренду.

«Ми не могли пройти повз цю активність, і із задоволенням підтримали ініціативу бренду RevitaLash та БФ «Квітна». Кожна жінка хоче почуватися красивою, незважаючи на те, який період життя вона проживає. Наші пацієнтки, які приходять на курс хіміотерапії, отримують засоби для покращення росту брів та вій. Кожна з жінок з такою радістю та вдячністю сприйняла цей подарунок, у них покращується настрій, з’являється усмішка на обличчі, а гарні емоції завжди мають лише позитивний вплив на будь-яке лікування», — зазначила виконавчий директор клініки VERUM EXPERT CLINIC Марія Оснос.

Крім того, всі відвідувачі клініки VERUM EXPERT CLINIC можуть взяти інформаційну листівку з правилами проведення самообстеження молочних залоз, а також ознайомитися з історією бренду RevitaLash® Cosmetics, який протягом усієї своєї діяльності піклується про жінок, які зіткнулися з РМЗ.

Крім того, бренд RevitaLash® Cosmetics цього року зробив благодійний внесок для фонду «Квітна», спрямований на лікування жінок із раком молочної залози, а також на підтримку роботи Пересувної медичної платформи в Україні.

Нагадаємо, що першопричина заснування компанії RevitaLash® Cosmetics – це любов подружньої пари та величезне бажання чоловіка допомогти дружині почуватися привабливішою під час її відважної боротьби з раком молочної залози.

Наслідуючи обітницю Eternally Pink, бренд вшановує сміливість і силу духу своєї співзасновниці Гейл Брінкенгофф та інших жінок по всьому світу, які зіткнулися з цією хворобою. Компанія RevitaLash® Cosmetics вносить внески до фондів боротьби з раком протягом усього року і щорічно проводить програму Greater Giving, присвячену Всесвітньому місяцю обізнаності про рак грудей.Exit mobile version