У неділю, 1 квітня, сильні пориви вітру у Києві спричинили неприємний колапс: були повалені дерева, пошкоджені лінії передач та перекритий рух транспорту.

Так, на вулиці Академіка Каблукова шквальний вітер повалив зразу кілька дерев, які пошкодили три балкони п’ятиповерхового будинку і два автомобілі.

«Гілки поламали балкони на останніх трьох поверхах. Решту врятувала груша, яка отримала основний удар. На щастя, ніхто з людей не постраждав», – йдеться у повідомленні.

Крім того, у Святошинському районі гілка, яка відламалась від дерева, впала на автомобіль, де перебувала сім’я з дитиною. Ніхто не постраждав.

На бульварі Шевченка дерево впало на проїжджу частину і пошкодило лінію передач. Через це там перекрили рух транспорту.

«Рух транспорту перекрили в бік станції метро Університет. Зараз патрульні очікують на місці представників комунальних служб. Вони знеструмлять електропроводи, після чого дерево зможуть забрати із проїжджої частини. За словами очевидців, дерево впало прямо перед автомобілем, який рухався. Але ніхто не постраждав», – йдеться у повідомленні.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/2-150x150.jpgadminКиївПодіїСуспільствоУ неділю, 1 квітня, сильні пориви вітру у Києві спричинили неприємний колапс: були повалені дерева, пошкоджені лінії передач та перекритий рух транспорту. Так, на вулиці Академіка Каблукова шквальний вітер повалив зразу кілька дерев, які пошкодили три балкони п’ятиповерхового будинку і два автомобілі. «Гілки поламали балкони на останніх трьох поверхах. Решту врятувала...| Київської області та України | Kiev Time