оліцейський у Черкасах повертався додому з дружиною. Біля свого будинку побачив, як невідомий чоловік паркує позашляховик на газоні. Правоохоронець зробив водію зауваження, попередньо відрекомендувавшись.

Про це повідомили у прес-службі Нацполіції.

В цей час до його дружини, яка знімала всю подію на мобільний телефон, підійшов товариш водія та вирвав телефон з її рук. Поліцейський поспішив на допомогу дружині, проте, отримав ззаду декілька ударів по голові. Від отриманих ударів поліцейський впав, а чоловіки разом продовжили його бити. На допомогу поліцейському прийшли сусіди, які викликали поліцію та блокували автомобіль нападників.

Працівника поліції з тілесними ушкодженнями доставлено до лікарні. Зловмисників затримано.

 


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/draka.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/draka-150x150.jpgadminКриміналПодіїСуспільствооліцейський у Черкасах повертався додому з дружиною. Біля свого будинку побачив, як невідомий чоловік паркує позашляховик на газоні. Правоохоронець зробив водію зауваження, попередньо відрекомендувавшись. Про це повідомили у прес-службі Нацполіції. В цей час до його дружини, яка знімала всю подію на мобільний телефон, підійшов товариш водія та вирвав телефон з її...| Київської області та України | Kiev Time