Голова ДСНС повідомляє, що на місці події працює близько 100 рятувальників, робота буде відбуватися в цілодобовому режимі.

“Внаслідок події постраждало 7 осіб, 3 особи від госпіталізації відмовились, інші троє з травмами різного ступеню важкості госпіталізовано до лікарні. Одна людина загинула, жінка 1971 року народження”, – йдеться в повідомленні ДСНС.

Наразі про причини поки нічого сказати не можна.

Станом на 14:30: через вибуху в житловому будинку в Голосіївському районі Києва загинула жінка, та ще 6 осіб постраждали.

Спікер поліції Києва Оксана Блищик повідомила, що слідчі розпочали кримінальне провадження за ч. 2 ст. 270 Кримінального кодексу України – порушення встановленим законодавством вимог пожежної безпеки.

За словами голови Нацполіції Києва – Сергія Князєва: у будинку зареєстровано 64 мешканці.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Vibuh-u-Golosiyivskomu-rajoni.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/07/Vibuh-u-Golosiyivskomu-rajoni-150x150.jpgКиївПодіїСуспільствовибух,ДСНС,загинув,Київ,постраждаліГолова ДСНС повідомляє, що на місці події працює близько 100 рятувальників, робота буде відбуватися в цілодобовому режимі. 'Внаслідок події постраждало 7 осіб, 3 особи від госпіталізації відмовились, інші троє з травмами різного ступеню важкості госпіталізовано до лікарні. Одна людина загинула, жінка 1971 року народження', - йдеться в повідомленні ДСНС. Наразі про...| Київської області та України | Kiev Time