На батьків обох шестикласників-жартівників складено адміністративні протоколи.

В Дніпровському районі столиці двоє шестикласників жартома “замінували” власну школу, анонімно повідомивши про закладену в її приміщенні вибухівку місцеве управління поліції.  Щоправда, через кілька хвилин школярі, очевидно, жартувати передумали, бо знову зателефонували в поліцію із повідомленням про неправдивість попередньої інформації. Втім, було пізно – на виклик терміново виїхали слідчо-оперативна група, вибухотехніки та рятівники.

Як повідомляють в прес-службі поліції Києва, із навчального закладу правоохоронцям довелося евакуювати майже півтисячі школярів і педагогів, поки вибухотехніки ретельно оглядали будівлю школи та прилеглу територію. Звісно, жодних підозрілих предметів чи речовин знайдено не було, а згодом правоохоронці встановили номер мобільного, з якого здійснювався дзвінок, та особи “мінерів” – ними виявилися 12-річні учні цієї школи.

Тепер за дії неповнолітніх жартівників адміністративну відповідальність за статтею ст. 184 (Невиконання батьками або особами, що їх замінюють, обов’язків щодо виховання дітей) КУпАП нестимуть їхні батьки.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві п’яний “мінер” супермаркету дочекався приїзду поліції.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_12-30-23.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/photo_2018-02-06_12-30-23-150x150.jpgYuliyaКиївКриміналСуспільствозамінування,поліція Києва,телефонний тероризмНа батьків обох шестикласників-жартівників складено адміністративні протоколи. В Дніпровському районі столиці двоє шестикласників жартома 'замінували' власну школу, анонімно повідомивши про закладену в її приміщенні вибухівку місцеве управління поліції.  Щоправда, через кілька хвилин школярі, очевидно, жартувати передумали, бо знову зателефонували в поліцію із повідомленням про неправдивість попередньої інформації. Втім, було пізно...| Київської області та України | Kiev Time