Результати перших місяців експерименту на базі центрального апарату НПУ свідчать про ефективність впровадження підрозділу детективів. Про це сьогодні, 20 квітня, Голова Нацполіції повідомив під час наради, присвяченої підсумкам роботи слідчих підрозділів поліції у першому кварталі 2018 року. 

Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України.

Сергій Князєв зазначив, що рішення впровадити експеримент з детективами було прийнято з урахуванням законодавчих змін та у зв’язку із великим навантаженням на слідчий підрозділ. Перший такий підрозділ був створений на базі Головного слідчого управління Нацполіції, і тут ця модель спрацювала на високому рівні. Відтак було прийнято рішення розширити рамки експерименту та створити подібні підрозділи й на базі обласних управлінь.

«Ми не зупиняємося та йдемо в ногу з інноваціями, які зможуть змінити взагалі всю складову нашої правоохоронної системи. Зокрема, і роботи слідства як окремого органу. Важливо, що це експеримент. Тому в обласних підрозділах ви маєте модерувати, підходити до цього нововведення, враховуючи вимоги сучасності», – наголосив Сергій Князєв.

Він додав, що за результатами експерименту через певний час керівництво Нацполіції зможе вирішувати, чи запрацював інститут детективів ефективно, а відтак – чи працюватиме він на постійній основі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/photo-by-Andrei-Novitsky_7241_sajt-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/photo-by-Andrei-Novitsky_7241_sajt-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільстводетективи,експеримент,нацполіціяРезультати перших місяців експерименту на базі центрального апарату НПУ свідчать про ефективність впровадження підрозділу детективів. Про це сьогодні, 20 квітня, Голова Нацполіції повідомив під час наради, присвяченої підсумкам роботи слідчих підрозділів поліції у першому кварталі 2018 року.  Про це повідомляє Департамент комунікації Національної поліції України. Сергій Князєв зазначив, що рішення впровадити експеримент...| Київської області та України | Kiev Time