Приватне підприємство заволоділо державним майном  – ПП “ГК Феофанія” – без відповідної правової підстави.

Прокуратура Києва у суді вимагає повернути у державну власність готельно-ресторанний комплекс “Феофанія”. Про це в Facebook повідомила прес-служба столичної прокуратури.

“Прокуратурою міста Києва до господарського суду столиці подано позов в інтересах держави в особі Національної академії наук України до ПП “ГК Феофанія” про витребування у державну власність нерухомого майна — готелю “Феофанія” та ресторану готелю “Феофанія”, загальною площею 6620,7 кв.м та вартістю більше 182 млн грн, яке розташоване по вул. Метрологічній, 14-Б у м.Києві”, — йдеться в повідомлені.

Приватне підприємство не будучи власником спірного майна 01.04.2013 зареєструвало таке майно за собою на праві власності на підставі судового рішення від 03.03.2004. Проте з’ясувалося, що це рішення суду ще у листопаді 2011 року було скасоване Апеляційним судом м.Києва.

Таким чином, внаслідок вказаних незаконних дій приватне підприємство заволоділо державним майном без відповідної правової підстави. За вказаних обставин, прокуратурою міста Києва вжито заходи цивільно-правового характеру щодо витребування спірного майна у державну власність в особі Національної академії наук України.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що Київська місцева прокуратура №7 в суді вимагає повернути територіальній громаді Києва з незаконного приватного володіння технічні приміщення фонтану “Хрещатик” на вул. Хрещатик, 25.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1QfiNp7H.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/1QfiNp7H-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКиївський апеляційний господарський суд,ПП "ГК Феофанія",прокуратура КиєваПриватне підприємство заволоділо державним майном  - ПП 'ГК Феофанія' - без відповідної правової підстави. Прокуратура Києва у суді вимагає повернути у державну власність готельно-ресторанний комплекс 'Феофанія'. Про це в Facebook повідомила прес-служба столичної прокуратури. 'Прокуратурою міста Києва до господарського суду столиці подано позов в інтересах держави в особі Національної академії...| Київської області та України | Kiev Time