Міністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла, які інтернати і яким чином працюватимуть в країні.

Про це під час робочої поїздки до Львова заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН.

Міністр зауважила, що в Україні діють такі типи інтернатів: для дітей з особливими потребами, для обдарованих та для малозабезпечених дітей. Зміни повинні відбуватися, зважаючи на кожен тип закладу індивідуально.

“Інтернати для дітей з особливими потребами не будуть скасовані, поки інклюзія не стане якісною та доступною. Ми маємо забезпечити певний рівень для навчання цих дітей, і батьки мають право пересвідчитися, чи створено потрібні для їхньої дитини умови. Окремо хочу додати, що досвід передових країн свідчить, що присутність у класі дітей з особливими потребами оздоровлює моральний клімат у класі”, – пояснила Гриневич.

На думку Лілії Гриневич, зовсім інша ситуація з інтернатами для дітей із малозабезпечених родин. Гроші на утримання таких дітлахів доцільніше направити в сім’ї.

Інтернати ж для обдарованих дітей, де здебільшого навчаються діти старшого віку, мають не лише зберегтися, а й розвиватися надалі.

“Ці інтернати – прообраз профільних старших шкіл. У них збирають обдаровану молодь з усієї країни, зокрема, тих дітей, що проживають у сільській місцевості і не мають іншого шансу отримати хорошу освіту”, – пояснила Лілія Гриневич.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/95532-1024x640.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/95532-150x150.jpgadminСуспільствоІнтернати,Київ,освіта,особливі діти,УкраїнаМіністр освіти і науки Лілія Гриневич розповіла, які інтернати і яким чином працюватимуть в країні. Про це під час робочої поїздки до Львова заявила міністр освіти та науки Лілія Гриневич, повідомляє прес-служба МОН. Міністр зауважила, що в Україні діють такі типи інтернатів: для дітей з особливими потребами, для обдарованих та для...| Київської області та України | Kiev Time