Зараз українці можуть користуватися послугами IKEA лише через посередників, оскільки компанія поки що відсутня на ринку України.

IKEA вивчає варіанти найсприятливішої бізнес-моделі, яка б дозволила компанії реалізувати плани у Києві вже протягом одного-двох років. Про це менеджер з розвитку бізнесу IKEA у Південно-Східній Європі Владіслав Лаліч повідомив під час зустрічі з мером Києва Віталієм Кличком.

Зокрема, Лаліч сказав, що рішення про подальші кроки щодо відкриття IKEA в Києві буде ухвалене з урахуванням результатів дослідження ринку та уподобань українських споживачів. В свою чергу міський голова Києва Віталій Кличко наголосив, що столиця зацікавлена в успішній роботі ІКЕА у Києві, оскільки компанія пропонує доступну продукцію для українців.

“Київ – лідер перетворень в Україні. І тому ми зацікавлені, щоб саме, в першу чергу, у столицю України приходили найвідоміші світові компанії. Щоб вони успішно працювали тут, надавали якісний сервіс, реалізовували доступну продукцію. Це важливо і для споживачів, і для економічного розвитку нашого міста”, – зазначив Кличко.

За словами Віталія Кличка, українці вже оцінили товари, що пропонує IKEA, та через відсутність компанії на ринку України змушені користуватися послугами посередників, які доставляють продукцію до нашої країни.

Віталій Кличко висловив сподівання, що сторонам у короткі терміни вдасться досягти необхідних домовленостей і вже згодом кияни матимуть змогу купувати якісні та доступні товари для дому IKEA.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ec122f892a6814d4db4b21bc770923e7-1024x597.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ec122f892a6814d4db4b21bc770923e7-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоIKEAЗараз українці можуть користуватися послугами IKEA лише через посередників, оскільки компанія поки що відсутня на ринку України. IKEA вивчає варіанти найсприятливішої бізнес-моделі, яка б дозволила компанії реалізувати плани у Києві вже протягом одного-двох років. Про це менеджер з розвитку бізнесу IKEA у Південно-Східній Європі Владіслав Лаліч повідомив під час зустрічі з...| Київської області та України | Kiev Time