Сьогодні парламент підтримав проект Закону про внесення змін до Закону України “Про освіту” щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг (№6437), який ініціювала Перша леді України Марина Порошенко – повідомляється на сторінці Петра Порошенко у фейсбуці.

Відтепер держава гарантує українським дітям з особливими освітніми потребами можливість навчатися зі своїми однолітками в інклюзивних школах.

Адже наразі 87% дітей України, які мають порушення розвитку чи інвалідність, були ізольовані від повноцінного суспільного життя та якісної освіти.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/141258.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/141258-150x150.jpgadminСуспільствоІнклюзивна освіта,Марина ПорошенкоСьогодні парламент підтримав проект Закону про внесення змін до Закону України 'Про освіту' щодо особливостей доступу осіб з особливими освітніми потребами до освітніх послуг (№6437), який ініціювала Перша леді України Марина Порошенко - повідомляється на сторінці Петра Порошенко у фейсбуці. Відтепер держава гарантує українським дітям з особливими освітніми потребами можливість...| Київської області та України | Kiev Time