Будівля що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України вибула з власності держави в обхід встановленої законом процедури на підставі підробленого договору купівлі-продажу.

Київською місцевою прокуратурою №10 встановлено порушення майнових прав держави, а саме – незаконне вибуття з державної власності нежилої будівлі загальною площею понад 700 кв. м по вул. Бульварно-Кудрявській, 27 у Шевченківському районі Києва, що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України та знаходиться на балансі Державної установи “Інститут травматології та ортопедії Національної академії медичних наук України”. Про це повідомляє прес-служба прокуратури Києва.

Встановлено, що право власності на даний об’єкт нерухомості зареєстровано за фізичною особою на підставі підробленого договору купівлі-продажу та на сьогодні внесено в статутний фонд приватного товариства.

Ураховуючи, що майно вибуло з власності держави в обхід встановленої законом процедури, прокуратурою вжито заходів реагування шляхом подання позову до господарського суду Києва про витребування указаного майна на користь держави в особі Національної академії медичних наук України.

Крім того, за вказаним фактом розпочато кримінальне провадження за ознаками кримінальних правопорушень, передбачених ч.4 ст.190 (шахрайство) КК України, ч.ч.1, 3 ст.358 (підроблення документів) КК України. Вживаються усі необхідні заходи для встановлення осіб, причетних до незаконного відчуження державного майна.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що громаді Києва хочуть повернути приміщення фонтану “Хрещатик”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/31.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/31-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоШевченківський районпрокуратура КиєваБудівля що перебуває у віданні Національної академії медичних наук України вибула з власності держави в обхід встановленої законом процедури на підставі підробленого договору купівлі-продажу. Київською місцевою прокуратурою №10 встановлено порушення майнових прав держави, а саме - незаконне вибуття з державної власності нежилої будівлі загальною площею понад 700 кв. м по вул. Бульварно-Кудрявській,...| Київської області та України | Kiev Time