КП “Плесо” має намір відкрити 11 пляжів до початку купального сезону.

Про це повідомляють KievTime.com з посиланням на начальника прес-служби підприємства Євгена Кобана.

“Цього року плануємо відкрити 11 пляжів”, – сказав він.

До відкриття готуються пляжі “Дитячий”, “Венеція”, “Золотий”, “Передмостова Слобідка”, “Молодіжний”, “Пуща-Водиця”, “Чорторий”, “Вербний”, “Райдужний”, “Тельбін” і “Центральний”.

Крім того, КП очікує присвоєння пляжам “Дитячий”, “Золотий” і “Пуща-Водиця” міжнародної премії “Блакитний прапор”, яка надається за найкращі характеристики й облаштованість пляжу.

Для відкриття купального сезону в Києві необхідно провести аналіз води у водоймі. Це зроблять після досягнення мінімальної температури води +18 градусів.

Після підтвердження безпеки води, буде видане відповідне розпорядження мера міста.


Магазин креплений. Изделия из металла, металлопрокатhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/981578.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/981578-150x150.jpgadminЕкологіяСуспільствоКП 'Плесо' має намір відкрити 11 пляжів до початку купального сезону. Про це повідомляють KievTime.com з посиланням на начальника прес-служби підприємства Євгена Кобана. 'Цього року плануємо відкрити 11 пляжів', - сказав він. До відкриття готуються пляжі 'Дитячий', 'Венеція', 'Золотий', 'Передмостова Слобідка', 'Молодіжний', 'Пуща-Водиця', 'Чорторий', 'Вербний', 'Райдужний', 'Тельбін' і 'Центральний'. Крім того, КП очікує присвоєння...| Київської області та України | Kiev Time