Столична влада планує об’єднати 14 комунальних стоматологічних поліклінік в єдине неприбуткове комунальне підприємство.

Про це заявив мер Києва Віталій Кличко 17 травня під час інспекції стоматологічної поліклініки Дарницького району, повідомляє прес-служба політика.

“Наше завдання – систематизувати цю роботу, не скорочуючи персонал. Зробити так, щоб усі гроші ефективно працювали для надання сучасного сервісу – йшли на ліки, сучасне обладнання та гідну заробітну платню лікарів. Це ключові фактори”, – підкреслив мер.

Кличко відзначив, що об’єднане підприємство дасть можливість збільшити зарплату лікарям, яка залежатиме від обсягу робіт, позводить оновити обладнання, повністю забезпечити лікарів усіма необхідними матеріалами.

Також КП уніфікує розцінки на платні послуги та дозволить більш ефективно використовувати бюджетні кошти і контролювати якість послуг.

Сучасна стоматологічна клінніка в Киеві “ELMA”
г. Киев стоматология Позняки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/dentikyur-e1495098070263.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/dentikyur-150x150.jpgadminСуспільствоКиїв,СтоматологіяСтолична влада планує об’єднати 14 комунальних стоматологічних поліклінік в єдине неприбуткове комунальне підприємство. Про це заявив мер Києва Віталій Кличко 17 травня під час інспекції стоматологічної поліклініки Дарницького району, повідомляє прес-служба політика. 'Наше завдання – систематизувати цю роботу, не скорочуючи персонал. Зробити так, щоб усі гроші ефективно працювали для надання сучасного...| Київської області та України | Kiev Time