Київська влада планує цього року капітально відремонтувати 300 км столичних доріг, витративши на це більше 2 млрд гривень.

Про це на брифінгу в понеділок заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє кореспондент Укрінформу.

“Цього року на ремонт доріг буде виділено більше 2 млрд гривень – це рекордна цифра. Якщо минулого року ми відремонтували приблизно 200 км, то цього року ми сподіваємося, що відремонтуємо 300 км”, – сказав Пліс.

Він поінформував, що міська влада наразі проводить капітальний ремонт на Одеському шляхопроводі, Кільцевій дорозі, проспекті Науки, вулицях Васильківській, Набережно-Корчуватській, Кіквідзе, Григорія Сковороди.

Влітку розпочнуться ремонтні роботи на Повітрофлотському проспекті, бульварі Дружби народів, вулицях Олени Теліги, Бальзака та інших.

Перший заступник голови КМДА зазначив, що особливу увагу буде приділено розв’язкам, зокрема, буде відремонтована розв’язка на Нивках. Окрім того, міська влада виділить кошти на ремонт тих шляхопроводів чи мостів, стан яких є незадовільним.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/385320079-1024x404.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/385320079-150x150.jpgadminСуспільстводороги,КиївКиївська влада планує цього року капітально відремонтувати 300 км столичних доріг, витративши на це більше 2 млрд гривень. Про це на брифінгу в понеділок заявив перший заступник голови КМДА Геннадій Пліс, повідомляє кореспондент Укрінформу. 'Цього року на ремонт доріг буде виділено більше 2 млрд гривень - це рекордна цифра. Якщо минулого...| Київської області та України | Kiev Time