Науковці стверджують, що останній раз подібна астрономічна подія відбулася в 1982-го року.

Великий червоний Місяць: в ніч із неділі на понеділок відбулось місячне затемнення.

Деякі люди вірять, що “Кривавий Місяць” – це знак біблійного Кінця Світу.

Науковці стверджують, що останній раз подібна астрономічна подія відбулася в 1982-го року.

Це четверте повне місячне затемнення, що називається тетрадою. Історично, тетради дуже рідкісні, але в 21-го сторітті їх буде аж вісім.

 

Це затемнення унікальне тим, що затмнення буде ще й під час “супермісяця”. Під час цього процесу супутник Землі виглядає приблизно на 14% більше і на 30% яскравіше, ніж зазвичай.

Як відомо, цього року землянам пощастило спостерігати за повним сонячним затемненням, яке вібулося 20-го березня.

Крім того, у серпні ми могли милуватися Метеоритним потоком Персеїди. Такий “блискучий” спектакль відбувається щоразу, як Земля проходить через хмару пилу від комети Свіфта-Туттля. В результаті цього, невеличкі шматочки пилу входять в атмосферу на швидкості 37 миль (60 км) на секунду.

Джерело: “Українська правда”, #NASSA

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Velikij-chervonij-misyats.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/08/Velikij-chervonij-misyats-150x150.jpgКиївЕкологіяІсторіяПодіїСуспільствоNASSA,затемнення місяця,Кровавий місяць,Червоний місяцьНауковці стверджують, що останній раз подібна астрономічна подія відбулася в 1982-го року. Великий червоний Місяць: в ніч із неділі на понеділок відбулось місячне затемнення. Деякі люди вірять, що 'Кривавий Місяць' - це знак біблійного Кінця Світу. Науковці стверджують, що останній раз подібна астрономічна подія відбулася в 1982-го року. Це четверте повне місячне затемнення,...| Київської області та України | Kiev Time