Сб. Тра 18th, 2024

Купи сміття і вид на звалище: на Оболоні багатоповерхівки зводять посеред колишньої промзони | СтопКор – корупція, хабарництво, компромат, останні новини

Тра31,2021

Вид на промзону, купи сміття надворі та зламані ліфти: якість житла у столичному ЖК «Навігатор» залишає бажати кращого. Мабуть, тому вартість квартир у цій новобудові – доволі низька. А що з інфраструктурою? Скільки часу мешканцям потрібно, аби дістатися до найближчої зупинки громадського транспорту? 

Житловий комплекс «Навігатор» зводять в Оболонському районі за адресою: Балтійський провулок, 23 на території колишньої промзони. У складі комплексу – чотири двадцятиповерхових будинки, розбитих на кілька секцій, дві з яких вже ввели в експлуатацію, інші планують здати у квітні цього року.

За традицією, авторка програми Анна Закутська відправила до відділу продажу свій запит. Однак керівництво компанії його розглянуло і відповіло, що говорити з журналістами вони не бачать сенсу, тому що не так багато квартир залишилося у продажу.

Варто відзначити, що інфраструктура поблизу новобудови не досить розвинена: поруч є лише два великих супермаркети, решта будівель – це склади, СТО та автомобільні заправки.

До найближчого парку звідси пішки потрібно йти хвилин 15, до школи – так само, а от до ТРЦ крокувати доведеться вже щонайменше пів години.

Дорога від найближчої зупинки громадського транспорту до житлового комплексу зайняла у медійників 7 хвилин. Враховуючи, що надворі – зима, і йти не дуже зручно через неочищені дороги, влітку цей час має бути набагато менший.

А от самі будинки виглядають не дуже естетично: на думку будівельних експертів, краще було б зробити корпуси різної поверховості. Територія комплексу – відкрита, й потрапити сюди може будь-хто. Понад те, всі вікна виходять або на промислову зону, або на сусідні будинки.

А у дворі новобудови на знімальну групу чекав сюрприз: сміття навалене такими купами, ніби його не вивозять звідси місяцями. Хоча прибиранням мала б займатись обслуговувальна компанія, якій мешканці сплачують за догляд за прибудинковою територією.

 Related Post