У “Київеренго” попередили про можливі відключення електроенергі, пов’язані з перевантаженням або відсутністю профілактики мереж. Проте, у компанії запевняють, що ситуація обіцяє бути кращою, ніж минулого року.

“Відключення електроенергії будуть, відсутність цього не можу гарантувати. Вони можуть бути через перевантаження і через відсутність профілактики внутрішніх електромереж”, – зазначив в ході брифінгу  голова наглядової ради ПАТ “Київенерго” Іван Плачков.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що борг Києва за опалення і гарячу воду залишився на рівні минулого місяця. Зокрема, заборгованість столичних споживачів тепла перед “Київенерго” на 1 жовтня склала 2,6 млрд гривень. Найбільшу заборгованість за тепло, опалення і гарячу воду перед “Київенерго” мають населення та ЖЕО столиці – 1,3 млрд гривень і 682 млн гривень відповідно.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1015.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/1015-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствовідключення світла,ПАТ "Київенерго"У 'Київеренго' попередили про можливі відключення електроенергі, пов'язані з перевантаженням або відсутністю профілактики мереж. Проте, у компанії запевняють, що ситуація обіцяє бути кращою, ніж минулого року. 'Відключення електроенергії будуть, відсутність цього не можу гарантувати. Вони можуть бути через перевантаження і через відсутність профілактики внутрішніх електромереж', - зазначив в ході брифінгу ...| Київської області та України | Kiev Time