Від Майдану Незалежності до Алеї Героїв Небесної Сотні облаштують пішохідну зону та проведуть благоустрій території у складі меморіально-музейного комплексу.

За рішенням Київради, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні – Музей Революції Гідності отримає земельні ділянки в центрі столиці для облаштування пішохідної зони. Відповідне рішення підтримали 90 депутатів Київради.

Зокрема, благоустрій здійснюватимуть на земельних ділянках орієнтовними площами 0,59 га; 0,53 га; 0,22 га від Майдану Незалежності до Алеї Героїв Небесної Сотні, 3-5 у Печерському та Шевченківському районах Києва. Там облаштують пішохідну зону та проведуть благоустрій території у складі меморіально-музейного комплексу.

Земельні ділянки розташовані в межах історичного центру та ареалу міста. За даними Державного земельного кадастру, земельні ділянки належать до земель історико-культурного призначення — для розміщення та обслуговування музейних закладів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві відбулася презентація презентація проекту “Меморіал Героїв Небесної Сотні”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/f299ad0-monument.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/f299ad0-monument-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствоАлея Героїв Небесної Сотні,Київрада,Музей Революції ГідностіВід Майдану Незалежності до Алеї Героїв Небесної Сотні облаштують пішохідну зону та проведуть благоустрій території у складі меморіально-музейного комплексу. За рішенням Київради, Національний меморіальний комплекс Героїв Небесної Сотні - Музей Революції Гідності отримає земельні ділянки в центрі столиці для облаштування пішохідної зони. Відповідне рішення підтримали 90 депутатів Київради. Зокрема, благоустрій здійснюватимуть...| Київської області та України | Kiev Time