Чт. Чер 13th, 2024

Київський “Пляжний Патруль” оголосив про набір рятувальників до нового сезону

Вік претендентів має бути не молодшим від 18 років для лайфгардів і не меншим за 16 років для лайфсейверів.

Київський пляжний патруль оголосив про початок набору лайфгардів та лайфсейверів на майбутній літній сезон. Інформація про це з’явилася на сторінці “Пляжного Патруля” у Facebook.

За словами керівника лайфгардів Артема Гальчука, на ці дві спеціальності людей добиратимуть за вищими вимогами, ніж вимоги законодавства до рятувальників. Окрім того, до обов’язків лайфгарда та лайфсевера входитимуть різні задачі. Так, лайфгард є спеціально навченим плавцем, який стежить за водою з метою недопущення випадків утоплення та проводить рятувальні операції, а лайфсевер – це волонтер, основним завданням якого є проведення превентивної роботи.

Усіх охочих закликають заповнити форму реєстрації на сайті пляжного патруля. При цьому вік претендента має бути не молодшим від 18 років для лайфгардів і не меншим за 16 років для лайфсейверів (від неповнолітніх вимагатимуть також письмову згоду від батьків).

Заробітна платня становитиме від 6 до 11 тисяч гривень і залежатиме від кількості відпрацьованих змін. Графік роботи гнучкий, досвід роботи не вимагається, стать претендента значення не має – до навчання будуть допущені усі ті претенденти, які пройдуть обидва етапи відбору.

На першому етапі потрібно буде здати у басейні нормативи з плавання: проплисти 50 м вільним стилем за 50 секунд; проплисти 250 м вільним стилем на витривалість; продемонструвати спроможність триматися 2 хвилини на поверхні води, не допомагаючи собі руками. Кандидат, який успішно складе іспити з плавання, перейде на другий етап – пройде співбесіду, на якій визначиться його рівень мотивації, психологічна стійкість, бажання вчитись новому і здобувати практичні навички.

Після успішного завершення співбесіди майбутні лайфгарди та лайфсевери пройдуть інтенсивний безкоштовний навчально-практичний курс підготовки з 1 до 15 травня 2018 року, отримають сертифікат і вийдуть на зміну вже 15 травня. Ті лайфгарди, які після навчання успішно складуть іспит та відпрацюють 15 змін, отримають заробітну плату за час навчання.

У пляжному патрулі зазначили, що у межах навчального курсу 3 дні викладання вестимуть фахівці ISLA – Міжнародної Асоціації Лайфсейвінгу (Каліфорнія, США). Окрім того, під час навчання основна увага приділятиметься саме практичним заняттям і адаптації міжнародного досвіду до українських реалій.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що “Пляжний Патруль” провів змагання на київській “Венеції”.Related Post