Пн. Лип 22nd, 2024

Магічне перетворення: головна ялинка України перестала бути “лисою”

Організатори святкування Нового року на Софіївській площі в Києві дотримали свого слова, коли пообіцяли, що головна ялинка України виглядатиме гарно.

У мережі з’явилися нові фото головної новорічної ялинки країни, яку продовжують монтувати на Софіївській площі в Києві, а вже невдовзі, 12 грудня, почнуть прикрашати. Фотографії дерева, яке вже не виглядає таким лисим, опублікували на своїй сторінці в Facebook спільнота Folk Ukraine, яка займається організацією свята.

“На вулиці заметіль і Київ покрився білим полотном. А нашій красуні не холодно, її зігріває магія навколо. Вже завтра ми почнемо прикрашати ялинку. Залишилося всього 10 днів до відкриття НеоРік 2018 на Софії!” – йдеться в повідомленні. 

Варто нагадати, що після того, як новорічна ялинка врешті-решт дісталася Києва, виглядала вона не дуже добре, що спровокувало шквал жартів та обурення в соцмережах. Втім, організатори пояснили, що такий вид зумовлений особливостями монтажу, оскільки транспортування і подальший монтаж новорічної ялинки передбачає спочатку вилучення певної частини гілок, які в процесі установки дерева прикріплюються заново для того, щоб надати ялинці необхідний зовнішній вигляд.Related Post