“Мама, я не хочу умирать”: З’явилось аудіо дзвінків жертв пожежі в Кемерово рятувальникам

У мережі з’явився запис телефонних дзвінків в екстрену службу «112» під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерово.
Запис оприлюднив новинний інтернет-проект «Mash», передають Патріоти України.
«Ми публікуємо аудіозаписи дзвінків на телефон 112 в день пожежі в «Зимовій Вишні». Тут – дзвінки тих, хто був замкнений в залах кінотеатрів. Тут – прості люди, ті, що плачуть, кличуть на допомогу», – повідомляє «Mash».
На оприлюдненому записи можна почути, як люди, які опинилися заблоковані всередині ТЦ, просять рятувальників про допомогу. Також в «112» надходили дзвінки від очевидців трагічної події.
Увага! На відео присутня ненормативна лексика!
Опублікував: Олег Устименко


https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/inx960x640.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/inx960x640-150x150.jpgKiev_TimeПодіїСуспільствозвонки,зимняя вишня,кемерово'Мама, я не хочу умирать': З'явилось аудіо дзвінків жертв пожежі в Кемерово рятувальникам У мережі з'явився запис телефонних дзвінків в екстрену службу «112» під час пожежі в торговому центрі «Зимова вишня» в Кемерово. Запис оприлюднив новинний інтернет-проект «Mash», передають Патріоти України. «Ми публікуємо аудіозаписи дзвінків на телефон 112 в день пожежі в...| Київської області та України | Kiev Time