Вартість будівельних робіт, які мають бути виконані за 36 місяців, складатиме 6,32 млрд. гривень.

КП “Київський метрополітен” оголосив тендер на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції “Сирець” на житловий масив Виноградар. Інформація про це з’явилася на сайті публічних закупівель Prozorro.

Зокрема відзначається, що вартість будівельних робіт, які мають бути виконані за 36 місяців, складатиме 6,32 млрд. грн.  Заплановано, що від станції “Сирець” буде збудовано дві станці на Виноградар – “Мостицька” і “Проспект Правди”. Окрім цього, збудують ділянку вилочного відгалуження в бік станції “Виноградар”.

В проекті передбачено, що обидві станції буде облаштовано пандусами, ліфтами, поручнями та рельєфними обмежувальними смугами для осіб з вадами зору та руху. Зазначається, що кінцевим терміном подачі пропозицій є 19 лютого 2018 року.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що станції Київського метрополітену зроблять доступними для людей з обмеженими можливостями.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Pravdi-viz-3.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/Pravdi-viz-3-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоprozorro,Київський метрополітен,метро ВиноградарВартість будівельних робіт, які мають бути виконані за 36 місяців, складатиме 6,32 млрд. гривень. КП 'Київський метрополітен' оголосив тендер на будівництво дільниці Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції 'Сирець' на житловий масив Виноградар. Інформація про це з'явилася на сайті публічних закупівель Prozorro. Зокрема відзначається, що вартість будівельних робіт, які мають бути виконані...| Київської області та України | Kiev Time