Звіряче вбивство жінки, що йшла забирати дитину з дитсадка, обростає новими жахами. Затриманий копами виконавець страшної розправи відкриває неймовірну правду.

Ця справа вже давно перетворилася на цілий ланцюг трагедій, у якому помирають усі, кого вона стосується: від родичів до слідчих, що беруться до розслідування.

Журналісти взяли інтерв’ю у жінки, яку називають замовницею цинічного вбивства. Скільки ж коштувало життя партнерки по бізнесу і скільком людям той бізнес занапастив життя?

Нагадаємо, у Фастові, що на Київщині, жорстоко вбили 42-річну жінку. Лілія Гордєєва прийшла забирати 3-річного сина додому. Однак за кілька метрів до садочка на неї напав невідомий чоловік, завдав 24 ножових поранення та втік.

Правоохоронці затримали підозрюваних у вбивстві  Лілії Гордєєвої. Ними виявилися 42-річний чоловік та його 21-річний син, який чекав у автомобілі, поки батько здійснить криваву розправу.

Додамо, що подруга загиблої у Фастові  матері трьох дітей Лілії Гордєєвої Тетяна Кузьменко розповіла про подробиці моторошного вбивства жінки.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/screenshot34.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/03/screenshot34-150x150.jpgadminКиївська областьКриміналПодіїСуспільствоФастівЗвіряче вбивство жінки, що йшла забирати дитину з дитсадка, обростає новими жахами. Затриманий копами виконавець страшної розправи відкриває неймовірну правду. Ця справа вже давно перетворилася на цілий ланцюг трагедій, у якому помирають усі, кого вона стосується: від родичів до слідчих, що беруться до розслідування. Журналісти взяли інтерв’ю у жінки, яку називають...| Київської області та України | Kiev Time