Поліцейські ювенальної превенції протягом доби розшукали 14-річну дівчину, яка самостійно залишила соціально-реабілітаційний центр для дітей та пішла у невідомому напрямку.

До поліції надійшло повідомлення, що з соціально-реабілітаційного центру для дітей, що розташований в Чернігівському районі, пішла в невідомому напрямку 14-річна вихованка. Правоохоронці негайно організували на пошуки дитини поліцейських ювенальної превенції ГУНП в Чернігівській області.

За попередньою інформацією, яку отримали правоохоронці, дитина виказувала наміри поїхати на пошуки своєї родички. Поліцейські підготували та розповсюдили орієнтування на пошуки дитини. Відпрацьовувалися автовокзали та автошляхи всієї області. Розшукові заходи тривали майже добу.

Надвечір 1 травня дівчину виявили поліцейські Корюківського сектору превенції на місцевому автовокзалі та передали її співробітнику ювенальної превенції Чернігівського районного відділення поліції Чернігівського відділу поліції та директору соціально-реабілітаційного центру для дітей.

На даний час неповнолітня перебуває в центрі та проходить відповідну програму соціальної реабілітації.

Повідомляє сектор комунікації поліції Чернігівської області.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-1.jpeghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/images-707x400-1-150x150.jpegКиївTimeСуспільствозникла дитина,Поліція,соціально-реабілітаційний центр,ЧернігівщинаПоліцейські ювенальної превенції протягом доби розшукали 14-річну дівчину, яка самостійно залишила соціально-реабілітаційний центр для дітей та пішла у невідомому напрямку. До поліції надійшло повідомлення, що з соціально-реабілітаційного центру для дітей, що розташований в Чернігівському районі, пішла в невідомому напрямку 14-річна вихованка. Правоохоронці негайно організували на пошуки дитини поліцейських ювенальної превенції...| Київської області та України | Kiev Time