На Київському водосховищі знайшли тіло чоловіка, який потонув разом із доньками
Київське море
dobovo.com

Батько разом із двома доньками зник в акваторії водосховища ще 20 червня

На Київському водосховищі знайшли тіло чоловіка, який разом із дітьми потонув чотири дні тому. Про це повідомляє пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій.

Приблизно о 14:30 24 червня його тіло виявили місцеві мешканці. Пошуки чоловіка тривали усі дні після зникнення.

Як повідомляв 5.UA, 20 червня 2021 року рятувальники отримали повідомлення про те, що в акваторії Київського водосховища, ймовірно, потонули троє осіб: батько 1985 року народження та дві дитини 2011 та 2017 років народження. Одну дівчинку з води дістали місцеві мешканці та передали медикам, але дорогою в лікарню дитина померла. Тіло іншої дівчинки було знайдено на відстані понад 10 кілометрів від місця зникнення – поблизу села Козаровичі.

 

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/na-ki-vs-komu-vodoshovisch-znayshli-t-lo-cholov-ka-yakiy-potonuv-razom-z-don-kami-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2021/06/na-ki-vs-komu-vodoshovisch-znayshli-t-lo-cholov-ka-yakiy-potonuv-razom-z-don-kami-1-150x150.jpgadminВишгородКиївКиївська областьКриміналСуспільствоКиївське море dobovo.com Батько разом із двома доньками зник в акваторії водосховища ще 20 червня На Київському водосховищі знайшли тіло чоловіка, який разом із дітьми потонув чотири дні тому. Про це повідомляє пресцентр Держслужби з надзвичайних ситуацій. Приблизно о 14:30 24 червня його тіло виявили місцеві мешканці. Пошуки чоловіка тривали усі дні після...| Київської області та України | Kiev Time