Співробітники Управління внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури затримали на хабарі оперуповноваженого одного з підрозділів Служби на Київщині.

Як повідомляє прес-служба СБУ, оперативники спецслужби встановили, що співробітник Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області вимагав п’ять тисяч доларів від директора одного з дошкільних закладів регіону.

Він витребував у чиновника документацію на проведення у закладі ремонтних робіт. Незважаючи на відсутність порушень, хабарник обіцяв “знайти” їх у разі не сплати грошей.

 

 ФОТО ПРЕС-СЛУЖБИ СБУ

Майор також планував “завести” у дитячий садок постачальника продуктів харчування, продукція якого не відповідала встановленим нормам.

Правоохоронці затримали оперуповноваженого в одному із райцентрів Київщини після отримання другої частини хабара.

Відкрито кримінальне провадження за ч. 3 ст. 368 Кримінального кодексу України. Тривають невідкладні слідчо-оперативні дії.

Джерело Українська Правдаhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/213c7e4-sbu-sbu-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/05/213c7e4-sbu-sbu-707x400-150x150.jpgКиївTimeВладаСуспільствоКиївщина,СБУ,хабарСпівробітники Управління внутрішньої безпеки та Головного слідчого управління СБУ під процесуальним керівництвом прокуратури затримали на хабарі оперуповноваженого одного з підрозділів Служби на Київщині. Як повідомляє прес-служба СБУ, оперативники спецслужби встановили, що співробітник Головного управління СБУ у м.Києві та Київській області вимагав п’ять тисяч доларів від директора одного з дошкільних закладів регіону. Він витребував у...| Київської області та України | Kiev Time