Нд. Лип 21st, 2024

На Луганщині знеструмлено ділянку фронту: без світла більше 4 тисяч домівок

Більше 4 тисяч домівок залишились без струму на підконтрольній частині Луганської області. Відновити електропостачання проблемно через півторарічну кризу в енергетичному об’єднанні області.

Як зазначається, всі знеструмлення – на території обслуговування прифронтових Попаснянського та Станично-Луганського районів електромереж. Таким чином, без світла залишились мешканці населених пунктів, що знаходяться безпосередньо на лінії розмежування або біля неї.

Про це повідомляє ТСН з посиланням на Луганське енергетичне об’єднання у Facebook.

Так, близько 12:00 залишились без струму населені пункти Золоте та Золоте-2, що у Попаснянському районі, а згодом через пожежу сталося знеструмлення декількох населених пунктів в Станично-Луганському районі. Повністю без світла села Золотарівка, Вольне, частково – Красний Деркул та Красна Талівка.

У службі наголошують, що відновлення електропостачання ускладнюється півторарічною кризою в Луганському енергетичному об’єднанні через брак коштів.

“Наразі гостро стоїть проблема з відсутністю палива та ремонтних матеріалів для оперативно-виїзних бригад”, – повідомили там.

Як відзначається, аналіз попередніх аварійних відключень показав, що їхня причина не лише у несприятливих погодних умовах, але й у нестабільній енергосистемі Луганщини, яка виникла через відсутність належного технічного обслуговування.

“Це загрожує Луганській області повним знеструмленням зі всіма наслідками”, – заявили в енергетичному об’єднанні.Related Post