Навчання у новозбудованій школі буде проводитись відповідно до національних освітніх стандартів.

Представники Департаменту економіки та інвестицій КМДА, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та компанія-інвестор ТОВ “АР Освіта” підписали інвестиційну угоду щодо будівництва приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В. Про це повідомили в прес-службі КМДА.

За документами,  компанія-інвестор (ТОВ “АР Освіта”) має намір побудувати 4-поверхову приватну школу орієнтовно розраховану на 660 місць. Орієнтовний об’єм інвестицій за об’єктом інвестування складає більш ніж 200 млн. грн. Крім того, інвестор сплатить до бюджету Києва кошти на створення соціальної та інженерно-транспортної інфраструктури міста Києва внесок у розмірі 15,1 млн. грн.

У повідомленні зазначається, що навчання у новозбудованій школі буде проводитись відповідно до національних освітніх стандартів.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Оболонському районі столиці у 2018 році з’явиться новий підземний перехід.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/obolonskij-rajon-foto-2-1024x768.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/01/obolonskij-rajon-foto-2-1024x768-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районСуспільствоКМДА,Оболонська РДА,школаНавчання у новозбудованій школі буде проводитись відповідно до національних освітніх стандартів. Представники Департаменту економіки та інвестицій КМДА, Оболонської районної в місті Києві державної адміністрації та компанія-інвестор ТОВ 'АР Освіта' підписали інвестиційну угоду щодо будівництва приватної середньої школи в 3-а мікрорайоні житлового масиву Оболонь на проспекті Героїв Сталінграда, 10-В. Про це...| Київської області та України | Kiev Time