Комунальники замінять старе бетонне покриття новою тротуарною плиткою.

Найближчим часом на столичній Оболоні планують реконструювати ділянку пішохідної алеї в 10-му мікрорайоні. Роботи, розпочаті на початку листопада, планують завершити до кінця року, якщо комунальникам не завадять погодні умови.

Перша черга алеї, прокладеної від будівлі податкової інспекції до вулиці Прирічної, була реконструйована ще минулого року – тоді алею виклали тротуарною плиткою, облаштували клумби, встановили новий дитячий майданчик та замінили стовпи зовнішнього освітлення.

Нагадаємо, раніше стало відомо про те, що столична влада збирається реконструювати на Оболоні вулицю Сім’ї Кульженко (колишня назва – Петра Дегтяренка) – в КМДА вже затвердили робочий проект і планують витратити на роботи 140,9 мільйонів гривень.  Реконструкція проїжджої частини цієї вулиці дозволить розвантажити транспортну мережу Оболонського району, в тому числі і площу Шевченка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Remont-allei-v-10-mikrorayone-4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/Remont-allei-v-10-mikrorayone-4-150x150.jpgYuliyaКиївОболонський районСуспільство10-й мікрорайон,ОболоньКомунальники замінять старе бетонне покриття новою тротуарною плиткою. Найближчим часом на столичній Оболоні планують реконструювати ділянку пішохідної алеї в 10-му мікрорайоні. Роботи, розпочаті на початку листопада, планують завершити до кінця року, якщо комунальникам не завадять погодні умови. Перша черга алеї, прокладеної від будівлі податкової інспекції до вулиці Прирічної, була реконструйована ще...| Київської області та України | Kiev Time