Ескалатор, що веде від кінцевої зупинки швидкісного трамваю до платформ міської електрички на вулиці Старовокзальній, 26, закрили на ремонт ще в січні 2016 року.

У КП “Київпастранс” повідомляють, що ескалатор, який поєднує кінцеву зупинку швидкісного трамваю та платформи міської електрички на вулиці Старовокзальній, запрацює вже в грудні, напередодні Нового року.

Принаймні зараз відомо, що на ескалаторі, який через несправність закрили ще в січні 2016 року, ведуться ремонтні роботи. Тендер Prozorro на їх проведення виграло ТОВ Енергодарбудмеханізація,  послуги якого обійдуться місту у 13 130 754,00 гривень.

фото Depo.ua

В технічних умовах договору зазначається, що ремонт стосуватиметься малого та головного приводів, сходів, натяжного пристрою тягових ланцюгів й поручнів.

Нагадаємо, раніше стало відомо, що на вихідних у Києві частково перекрили Московський та Південний мости і станцію швидкісного трамвая “Політехнічна”.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/329025.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/329025-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоескалатор,КП "Київпастранс"Ескалатор, що веде від кінцевої зупинки швидкісного трамваю до платформ міської електрички на вулиці Старовокзальній, 26, закрили на ремонт ще в січні 2016 року. У КП 'Київпастранс' повідомляють, що ескалатор, який поєднує кінцеву зупинку швидкісного трамваю та платформи міської електрички на вулиці Старовокзальній, запрацює вже в грудні, напередодні Нового року. Принаймні зараз...| Київської області та України | Kiev Time