У сільській школі на Вінниччині капітан поліції поранив лейтенанта на очах у сорока учнів.

Це сталося у класі, де правоохоронці розповідали дітям про особливості своєї роботи і показували прийоми самооборони. Колишні беркутівці, зараз служать у роті особливого призначення, йдеться у сюжеті ТСН.19:30.

“Тут знаходилися зброя, бронижелети, каска, спецальні захисти для рук, для ніг, щит. Демонстрували як щитом захищатися. А тут вони показували на собі”, – розповіла директор Рубанської школи Валентина Головенько.

Один із поліцейських був нападником, а інший показував дітям, як захиститися від ножа. Останній повалив колегу на підлогу і за мить пролунав постріл. Діти сиділи у кількох метрах. Гільза пролетіла зо два метри від них. Вчителі і діти одразу і не збагнули, що постріл був справжній.

Поранений зараз лежить у лікарні. Медикам заборонили не лише пускати до нього відвідувачів, а й навіть розказати, як він почувається. Відомо лише, що  куля потрапила в живіт. Речник обласної поліції запевняє, що після операції для життя 34-річного лейтенанта загрози немає. Капітана поліції уже відсторонили від служби.

“Постріл був здійснений з необережності через порушення інструкції з безпеки при поводженні зі зброєю з його бойової зброї, яка була при ньому, тому що працівник поліції отримав для супроводження цих зразків зброї до школи”, – повідомила Анна Олійник, речник Нацполіції у Вінницькій області.

Зараз у поліції проводять службову перевірку. Винуватцю загрожує до двох років обмеження волі. У селі лише тепер усвідомили, на яку небезпеку наражали дітей.

“Треба відповідальніше до цього ставитися і посилати до дітей людей, які вміють поводитися зі зброєю”, – переконаний сільський голова.

Батьки обурені, адже про специфічний урок нічого не знали. Дітей після побаченого і пережитого не відпустили зі школи – вони змушені були досидіти до кінця уроків.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/image-707x400-1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/image-707x400-1-150x150.jpgКиївTimeКриміналСуспільствоВінницька обл.,діти,зброя,капітан,лейтенант,Поліція,поранення,урок,школаУ сільській школі на Вінниччині капітан поліції поранив лейтенанта на очах у сорока учнів. Це сталося у класі, де правоохоронці розповідали дітям про особливості своєї роботи і показували прийоми самооборони. Колишні беркутівці, зараз служать у роті особливого призначення, йдеться у сюжеті ТСН.19:30. 'Тут знаходилися зброя, бронижелети, каска, спецальні захисти для...| Київської області та України | Kiev Time