Ситуація з розповсюдженням коронавірусу в Україні важка, рахунок захворілих вже рахується сотнями, а рівень підготовки нашої медицини до епідеміологічного виклику майже нульовий.

Ще кілька тижнів тому на Сумщині били на сполох лікарі, що як і в інших регіонах залишилися без мінімальних засобів захисту. У деяких лікарнях задіяли навіть засоби захисту, які застосовуються під час лікування людей, хворих на СНІД. але всі розуміють, що це не врятує.

Допомогати лікарям взялись волонтери, меценати, народні обранці і усі небайдужі громадяни.

На Сумщині до заходів, які допоможуть запобігти розповсюдженню коронавірусу долучився Народний депутат України Ігор Молоток.

“Нажаль, коронавірусна інфекція не обійшла стороною Україну, тож маємо захищатись і максимально обмежити перебування непрошеного “гостя” у нашому домі”, – прокоментував ситуацію з епідемією коронавірусу  нардеп Ігор Молоток.

Медичні заклади міста Конотоп та міста Шостка отримали довгоочікувані маски, антисептик, респіратори та гумові рукавички.

“Зокрема, для медичних закладів Шостки і Конотопа закуплено 100 л антисептика, три тисячі медичних масок, декілька десятків упаковок гумових рукавичок, понад 60 респіраторів, і ще сто замовлено”, – зазначено на персональному сайті Ігоря Молотка, який для медзакладів Сумщини замовив і тести на коронавірус:

“Також замовили швидкі тести для виявлення інфікування коронавірусом. Наприкінці тижня передамо все медикам, за виключенням тест-систем, оскільки ще чекаємо на виконання замовлення.”https://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19-koronavirus-epidemiya-v-Ukrayini.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2020/03/Coronavirus-COVID-19-koronavirus-epidemiya-v-Ukrayini-150x150.jpgadminЗдоров'яСуспільствоCoronavirus COVID-19,епідемія,Игорь Молоток,Ігор Молоток,Конотоп,коронавірус,пандемія,Сумщина,ШосткаСитуація з розповсюдженням коронавірусу в Україні важка, рахунок захворілих вже рахується сотнями, а рівень підготовки нашої медицини до епідеміологічного виклику майже нульовий. Ще кілька тижнів тому на Сумщині били на сполох лікарі, що як і в інших регіонах залишилися без мінімальних засобів захисту. У деяких лікарнях задіяли навіть засоби захисту,...| Київської області та України | Kiev Time