Рятувальники закликають жителів столиці не шкодити власному здоров’ю та здоров’ю оточуючих, викидаючи ртутні лампи як звичайне сміття.

Лише в листопаді в зелених зонах Києва було знайдено та ліквідовано чотири небезпечні для здоров’я та екології звалища ртутних ламп. Про це повідомили в прес-службі КМДА із посиланням КАРС “Київська служба порятунку”, працівникам якої доводиться займатися прибиранням шкідливого непотребу.

Так, наприклад, днями було знайдено та вилучено люмінесцентні лампи з території Дарницького лісопаркового господарства (Бортничі). Після вилучення небезпечні лампи вивезли до “Київкомунсервісу” для подальшої спеціальної утилізації, адже вони небезпечні для навколишнього середовища.

КАРС “Київська служба порятунку” закликає мешканців міста бути відповідальними, не засмічувати територію шкідливими для довкілля лампами і не шкодити здоров’ю людей, які проживають поруч із місцями звалищ. Фахівці наголосили, що такі лампи особливо небезпечні для людей, адже містять ртуть.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві встановлять спеціальні контейнери для збирання небезпечного сміття.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/8888.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/8888-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствонебезпечні відходиРятувальники закликають жителів столиці не шкодити власному здоров'ю та здоров'ю оточуючих, викидаючи ртутні лампи як звичайне сміття. Лише в листопаді в зелених зонах Києва було знайдено та ліквідовано чотири небезпечні для здоров'я та екології звалища ртутних ламп. Про це повідомили в прес-службі КМДА із посиланням КАРС 'Київська служба порятунку', працівникам якої...| Київської області та України | Kiev Time