Лише в Солом’янському районі столиці зафіксовано шість нелегальних ялинкових базарів.

В Києві збираються демонтувати ще 14 нелегальних ялинкових базарів. Про це йдеться в дорученні першого заступника голови Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія до директора КП “Київблагоустрій.

Згідно документу, днями планується демонтаж 14 нелегальних ялинкових базарів у різних районах Києва – зокрема, лише в Солом’янському їх нараховується шість. В Дарницькому трохи менше – чотири; також нелегально торгують ялинками в трьох локаціях Шевченківського району та одній – в Святошинському.

Нагадаємо, днями вже було демонтовано два нелегальні ялинкові базари в Дарницькому районі столиці.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/11111-e43k45e45e.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/11111-e43k45e45e-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКП "Київблагоустрій",ялинкові базариЛише в Солом'янському районі столиці зафіксовано шість нелегальних ялинкових базарів. В Києві збираються демонтувати ще 14 нелегальних ялинкових базарів. Про це йдеться в дорученні першого заступника голови Департаменту міського благоустрою Тараса Панчія до директора КП 'Київблагоустрій. Згідно документу, днями планується демонтаж 14 нелегальних ялинкових базарів у різних районах Києва - зокрема,...| Київської області та України | Kiev Time