Міський голова Віталій Кличко презентував новий в’їзний знак у столицю, встановлений на Бориспільському шосе.

“На шести в’їздах до Києва ми плануємо встановити нові архітектурно-дорожні в’їзні знаки. Це перше, що бачить людина, приїжджаючи до будь-якого міста. І особливо важливо, що сьогодні ми відкриваємо цей знак на Бориспільському шосе, яке веде з аеропорту “Бориспіль” до столиці. І буде зустрічати кожного гостя, який прибуде до Києва. До кінця року ми плануємо встановити нові символи на межі міста на п’яти різних в’їздах у столицю”, – наголосив В.Кличко під час відкриття.

Мер зазначив, що старий в’їзний знак зі сторони Борисполя був виготовлений майже 40 років тому, до Олімпіади-80. Останні кілька років він був у незадовільному стані, і кияни скаржилися, що букви нахилилися та виглядають неестетично. Новий знак – металевий, тому прослужить довше. У темну пору доби він буде підсвічуватися. Крім того, зеленбудівці упорядкували клумбу навколо знаку. Висота кожної букви – 3 метри, силуету Архистратига Михаїла – понад 8 метрів.

Також В.Кличко зазначив, що дизайн решти знаків поки не затверджений, ведуться проектні роботи. Планується, що знаки не будуть однотипними, на кожному з них буде зображена якась особливість чи архітектурна пам’ятка столиці. Місця встановлення в’їзних знаків були визначені Департаментом містобудування та архітектури спільно з іншими профільними департаментами, підприємствами та районними адміністраціями столиці.

Повідомляє: УННhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Novij-vyiznij-znak-u-Kiyiv-vstanovili-na-Borispilskomu-shose.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/06/Novij-vyiznij-znak-u-Kiyiv-vstanovili-na-Borispilskomu-shose-150x150.jpgКиївСуспільствоБориспільське шосе,Клічко,Надпис Київ,новий знакМіський голова Віталій Кличко презентував новий в’їзний знак у столицю, встановлений на Бориспільському шосе. 'На шести в’їздах до Києва ми плануємо встановити нові архітектурно-дорожні в’їзні знаки. Це перше, що бачить людина, приїжджаючи до будь-якого міста. І особливо важливо, що сьогодні ми відкриваємо цей знак на Бориспільському шосе, яке веде з...| Київської області та України | Kiev Time