Останній дзвінок 2017 припадає на 26 число, тому що за традицією «лінійка» проводиться в останню п’ятницю травня. Вот як цю подію для випускників висвітлює телеканал СТБ.

У цей день випускники і школярі молодшого віку приходять до школи раніше, оскільки зазвичай концерт-лінійка не проводиться під палючим майже літнім сонцем. Прийнято в цей день бути ошатними. Традиція одинадцятикласниць одягатися в форму радянського зразка вже замінена близькою до українців: для свята прощання зі школою готується нова вишиванка.

Втім, бажаючі дівчинки вправі сумістити таку блузу з білими стрічками, зав’язаними в бантик, замість вінка. Пухнасті банти нагадують про найперше для них свято першого вересня.

Хлопчикам, які вже подорослішали, рекомендується в цей день забути про джинси і футболки і також вдягти вишиванку або білу сорочку з краваткою в поєднанні з класичними брюками.

Жодна лінійка на останній дзвоник не обходиться без вальсу, виконаного випускниками. До цієї традиції ставляться з усією серйозністю. Найчастіше репетиції починаються не пізніше, ніж за півроку до події.

Коли останній дзвоник пролунає в руках маленької першокласниці, випускники відпускають у небо повітряні кулі зі своїми заповітними бажаннями, написаними на них або прив’язаними у записці. Також багато хто залишає зворушливі послання крейдою на подвір’ї рідної школи.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/dzvnok_11.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/dzvnok_11-150x150.jpgadminСуспільствоКиїв,Останній дзвоникОстанній дзвінок 2017 припадає на 26 число, тому що за традицією «лінійка» проводиться в останню п’ятницю травня. Вот як цю подію для випускників висвітлює телеканал СТБ. У цей день випускники і школярі молодшого віку приходять до школи раніше, оскільки зазвичай концерт-лінійка не проводиться під палючим майже літнім сонцем. Прийнято в цей день бути...| Київської області та України | Kiev Time