Кабельний хомут, нейлонова стяжка, кабельбіндер, пластиковий хомут, кабельна стяжка – цей виріб має безліч альтернативних назв. Конструктивно стяжка пластикова має вигляд як смужка із гнучкого полімеру, з одного боку якої розташовані «зуби», а з іншого – зубчастий блокатор. Блокатор – це фіксатор тіла стяжки. Рухатися він може тільки в одному напрямку, що забезпечує надійний обтиск кабелів будь-якої товщини.
Магазин Ital-Tecno за доступними цінами пропонує білі та чорні багаторазові пластикові хомути від італійських виробників. Товар можна замовляти як у роздріб, так і гуртом – у будь-якому випадку працівники магазину організують швидке та безпечне доставлення.
Де використовують пластикові стяжки?
Хомути із пластику – це універсальні кріпильні вироби, які мають широке застосування. Спочатку їх використовували тільки для надійної фіксації електричних кабелів і проводів у зручні джгути. З часом їх пристосували для виконання інших робіт. Сьогодні вони використовуються під час:
- прокладання дротів і кабелів для їхнього кріплення до різноманітних поверхонь і конструкцій;
- монтажу труб малого діаметра;
- кріплення рекламних банерів та інших подібних легких конструкцій;
- пакування різноманітної продукції, в тому числі харчових продуктів.
Рівень максимального навантаження, яке здатний витримати хомут, і, відповідно, сфера його застосування, залежить від ширини виробу.
Технічні характеристики пластикових хомутів
Кабельні хомути виготовляють з поліаміду 6.6, відомого як нейлон. Цей матеріал має відмінні експлуатаційні характеристики, тому нейлонові хомути:
- дуже міцні та здатні витримувати великі навантаження, їх надзвичайно складно зламати;
- пластичні, але не розтягуються – завдяки таким властивостям їх можна використовувати багаторазово;
- стійкі до низьких температур і до температурних перепадів, відмінно зберігають пластичність за температури до -85°C; але здійснювати монтаж бажано за погодних умов до -10°C;
- не підтримують горіння, що особливо важливо під час застосування для скріплення електричних кабелів;
- не бояться вологи – їх можна використовувати в умовах підвищеної вологості та навіть безпосередньо у воді, своїх якостей вони не втратять.
Щодо кольору пластикових хомутів, чорні вироби мають більшу стійкість до ультрафіолету завдяки присутності у складі поліаміду вугільного порошку. Саме тому на вулицю в ті місця, куди максимально проникають сонячні промені, краще брати стяжки саме такого кольору.
Кабельні хомути зручні та швидкі в монтажі, що значно заощаджує час і сили під час їх використання.