В середині січня відбувся ряд засідань бюджетного комітету.

Зокрема підкомітету з питань державного фінансового контролю та діяльності Рахункової палати Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, на якому заслухали звіт представників Рахункової палати на тему ефективності субвенції держбюджету призначених місцевим бюджетам. Ці субвенції спрямованими на реалізацію різних заходів з розвитку системи охорони здоров’я в сільській місцевості та на забезпечення необхідної в даний момент сучасного, професійного та доступного загальної середньої освіти, яке здійснюється в рамках проекту «Нова українська школа». — Про це повідомляє народний депутат України Ігор Молоток на своїй сторінці в Facebook.

“Є ряд істотних зауважень, зокрема щодо неузгодженості ряду норм і процедур, нечітких вимог щодо використання коштів, низького темпу і неефективності їх використання і т. д.
Безумовно, ситуацію треба виправляти і передумовою цього має бути конструктивна плідна співпраця між законодавцями, Кабміном, Міністерством фінансів, профільними міністерствами та розпорядниками коштів.
Повинні створити «дорожню карту» спільних дій, щоб в цьому році кожна копійка бюджетних коштів витрачалася вчасно і за призначенням. Це не тільки вимога часу, а й особиста відповідальність кожного.

«Також, на засіданні підкомітету з питань видатків державного бюджету разом з представниками Мінфіну, Офісу Президента, Рахункової палати підготували до другого читання законопроект про Фонд розвитку підприємництва (№ 2589). Засідання відбулося 13 січня.
Це Закон, шо адресовано на всебічну підтримку малого бізнесу був прийнятий Парламентом.
Зокрема, передбачається збільшити фінансування спеціального фонду державного бюджету і додаткові кошти, поки мова йде про 2 млрд. грн., Переадресувати на фінансування нової бюджетної програми, яка сприяє створенню нових робочих місць, компаній і розширенню малого бізнесу.» — відмічає Ігор Молоток.