Польща планує побудувати швидкісне шосе S12 до українського кордону. Шосе буде закінчуватися на пункті пропуску “Ягодин” 

Проце повідомляє прес-служба Укравтодору.

Як повідомляється, шосе буде мати дві смуги в кожну сторону і закінчиться на пункті пропуску “Ягодин” україно-польського кордону. Довжина траси складе 75 кілометрів.

Планується будівництво семи вузлів з необхідною інфраструктурою (паркувальні місця, санітарно-побутові приміщення, комплекс автозаправних станцій та ресторанів тощо).

Упідрядників буде 23 місяці, і результати їх роботи будуть використані для розробки тендерної документації для вибору підрядника для інвестицій у режим проектування і будівництва (підрядник може співпрацювати з GDDKiA на тендері).

При цьому з української сторони планується у найближчі роки провести реконструкцію швидкісного шосе до автомобільної дороги М-07 від Ковеля до КПП “Ягодин”.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/yagdn__facebook_com_vizauacom__650x410-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/yagdn__facebook_com_vizauacom__650x410-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоПольща,пункт пропуску "Ягодин",Укравтодор,швидкісне шосеПольща планує побудувати швидкісне шосе S12 до українського кордону. Шосе буде закінчуватися на пункті пропуску 'Ягодин'  Проце повідомляє прес-служба Укравтодору. Як повідомляється, шосе буде мати дві смуги в кожну сторону і закінчиться на пункті пропуску 'Ягодин' україно-польського кордону. Довжина траси складе 75 кілометрів. Планується будівництво семи вузлів з необхідною інфраструктурою (паркувальні місця, санітарно-побутові...| Київської області та України | Kiev Time