Віряни просять голову  КМДА “не допустити у місті Києві розпалювання релігійної ворожнечі”.

Віряни УПЦ МП зібрали 12 тисяч підписів під клопотанням “про забезпечення права на свободу віросповідання віруючих Української Православної Церкви та громадського порядку навколо Десятинного храму (каплиці)”, яке було надіслано на адресу мера Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ УПЦ.

“Релігійна громада Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці фактично здійснила благоустрій прилеглої території (як зазначено в Розпорядженні Президента №217/2004-рп), а також забезпечила умови не тільки для екскурсійного відвідування цієї давньоукраїнської пам’ятки, а й молитовної атмосфери”, — йдеться у документі.

Автори клопотання зазначають, що останнім часом навколо Десятинного храму систематично вчиняються спроби осквернення та умисного руйнування та вважають подібні дії порушенням права власності та перешкоджанням права на свободу віросповідання віруючих.

В документі також йдеться про те, що право власності на Десятинну церкву зареєстровано у Державному реєстрі речових прав на нерухоме майно і належить релігійній громаді УПЦ Десятинний Храм Різдва Пресвятої Богородиці, який, як відомо, належить до Московського патріархату.

Таким чином, в клопотанні віряни просять міського голову забезпечити чинне право власності на Десятинний храм (каплицю) за релігійною громадою Української Православної Церкви Десятинний храм Різдва Пресвятої Богородиці; не перешкоджати віруючим Української Православної Церкви реалізовувати у місті Києві своє право на свободу віросповідання у Десятинній церкві та не допустити у місті Києві розпалювання релігійної ворожнечі.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київраді пообіцяли розглянути петицію, в якій жителі столиці вимагають знесення незаконного самобуду УПЦ Московського патріархату у центрі Києва.

Також повідомлялося, що в Міністерстві культури назвали скандальну каплицю біля Десятинної церкви в Києві незаконною.

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1518083985-5738.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/1518083985-5738-150x150.jpgYuliyaКиївКультураСуспільствоШевченківський районДесятинна церква,КМДА,незаконна каплиця,УПЦ МПВіряни просять голову  КМДА 'не допустити у місті Києві розпалювання релігійної ворожнечі'. Віряни УПЦ МП зібрали 12 тисяч підписів під клопотанням 'про забезпечення права на свободу віросповідання віруючих Української Православної Церкви та громадського порядку навколо Десятинного храму (каплиці)', яке було надіслано на адресу мера Києва. Про це повідомляє Інформаційно-просвітницький відділ...| Київської області та України | Kiev Time