Рада Безпеки ООН розпочала екстрене засідання з питань ситуації в Сирії, де, за численними повідомленнями, режим Асада вчергове застосував хімічну зброю проти цивільних у порушення міжнародних норм та попередніх резолюцій РБ ООН.

Засідання ініційоване дев’ятьма країнами-членами Організації, передає Укрінформ.

7 квітня було заявлено про підозру проведення хімічної атаки в сирійському місті Дума, що у Східній Гуті. В результаті нападу загинули щонайменше 60 осіб, ще понад тисяча людей постраждали.

Російська сторона продовжила захищати свого союзника, Башара Асада, наголошуючи, що повідомлення про застосування хімічної зброї – це дезінформація. Між тим, Сполучені Штати та ряд інших країн вже відреагували на ситуацію.

Зокрема, Державний департамент США наголосив на необхідності створення нового незалежного слідчого механізму для розслідування випадків використання хімзброї у Сирії. Глава Пентагону не виключив, що американські сили можуть нанести удар по військам Асада. Президент США Дональд Трамп, зі свого боку, заявив, що прийме рішення впродовж наступних 24-48 годин.

Засідання Ради Безпеки ООН має намір розглянути ситуацію, що склалася. Його ініціаторами виступили Велика Британія, Кот-д’Івуар, Кувейт, Нідерланди, Перу, Польща, США, Франція й Швеція.

Засідання у прямому ефірі можна переглянути на веб-сайті ООН.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/hg-707x400.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/04/hg-707x400-150x150.jpgКиївTimeСуспільствоРБ ООН,Сирія,Трамп,хімічна зброяРада Безпеки ООН розпочала екстрене засідання з питань ситуації в Сирії, де, за численними повідомленнями, режим Асада вчергове застосував хімічну зброю проти цивільних у порушення міжнародних норм та попередніх резолюцій РБ ООН. Засідання ініційоване дев'ятьма країнами-членами Організації, передає Укрінформ. 7 квітня було заявлено про підозру проведення хімічної атаки в сирійському місті...| Київської області та України | Kiev Time