Чт. Кві 25th, 2024

Рейд у клубі Jugendhub: 12 затриманих відправляють на службу до армії

12 із 32 затриманих в ніч з 27 на 28 жовтня в київському нічному клубі Jugendhub відправлять на службу до армії. За словами заступника начальника управління призову та комплектування Головного управління персоналу Генерального штабу Збройних сил України полковника Валерія Дендебери, цих осіб було визнано такими, що ухиляються від призову.

Зараз, за словами Дендебери, затримані проходять медичні огляди та відповідні професійно-психологічні відбори, за результатами яких вони або будуть призвані до армії, отримають відстрочку або взагалі будуть звільнені від проходження строкової служби.

Дендебера наголосив, що згідно із законом, під час цьогорічної осінньої призовної кампанії призовник, який не отримав повістку, зобов’язаний самостійно прибути до районної призовної дільниці чи військкомату і з’ясувати свій статус відносно призову на військову службу.

У ніч на 28 жовтня правоохоронці влаштували рейд до київського нічного клубу Jugendhub у Шевченківському районі. Поліція заявила про затримання 17 людей з наркотиками.

32 відвідувачів було доставлено до військкомату, оскільки, за повідомленням поліції, вони ухилялися від призову на строкову службу.

 Related Post