Європейський союз опублікував рішення про введення безвізового режиму для громадян України.

Відповідне рішення оприлюднене в офіційному журналі ЄС від 22 травня 2017 року. Згідно з опублікованим документом, громадяни України звільняються від вимоги мати візи при перетині зовнішніх кордонів країн Європейського союзу.

“Вважається, що Україна виконала всі вимоги, встановлені в плані дій щодо лібералізації візового режиму, представлені українським урядом в листопаді 2010 року, і, отже, задовольняє відповідним критеріям для звільнення її громадян від візових вимог при поїздках на територію держав-членів”, – йдеться в документі.

“Сьогодні в офіційному журналі ЄС опубліковано рішення про наш безвіз.

Зворотній відлік запущено!

За 20 днів, тобто в ніч з 10 на 11 червня, безвізовий режим запрацює для українців” – повідомив на своїй сторінці у “facebook” Президент України Петро Порошенко.

Також повідомляється, що виконання Україною вимог по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією будуть належним чином контролюватися Європейською комісією відповідно до механізму, викладеним у Постанові ЄС.

Крім того, підкреслюється, що безвізовий режим буде діяти тільки для власників біометричних паспортів, виданих вУкраїні відповідно до стандартів Міжнародної організації цивільної авіації.

Також уточнюється, що дія безвізового режиму не поширюється на Великобританію і Ірландію, які не входять до Шенгенської зони.

“Ця постанова набирає чинності на двадцятий день після його опублікування в офіційному журналі Європейського союзу. Цей Регламент обов’язковий у всій своїй повноті і безпосередньо застосовується в державах-членах відповідно до договорів”, – йдеться в документі.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Ukrana-YES-bezvizovij-rezhim.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/05/Ukrana-YES-bezvizovij-rezhim-150x150.jpgadminПолітикаСуспільствобезвізовий режим,Президент України Петро Порошенко,Україна ЄС,Шенгенська зонаЄвропейський союз опублікував рішення про введення безвізового режиму для громадян України. Відповідне рішення оприлюднене в офіційному журналі ЄС від 22 травня 2017 року. Згідно з опублікованим документом, громадяни України звільняються від вимоги мати візи при перетині зовнішніх кордонів країн Європейського союзу. 'Вважається, що Україна виконала всі вимоги, встановлені в плані дій...| Київської області та України | Kiev Time