На 26-ту річницю Незалежності України у столиці вандали пошкодили монумент загиблому Герою Небесної Сотні Сенику Роману Федоровичу.
Сьогодні розбитий монумент був відновлений родинами загиблих на Майдані Героїв Ігорем Гурик та Іриною Гурик (батьки загиблого на Майдані Романа Гурика) та Юлією Цепун (дружина загиблого Героя Андрія Цепун), про це вони повідомили на сторінці свого Благодійного Фонду “Майдан Гідності” у facebook:“В день 26-ї річниці Незалежності України у нелюдів піднялась рука на святе, вандали розбили монумент загиблому Герою Небесної Сотні Сенику Роману Федоровичу, який під час Революції Гідності був смертельно поранений неподалік в ід стадіону “Динамо” по вул. Грушевського.
Сьогодні ми відновили монумент загиблому Герою.

Юлія Цепун Родини Героїв Небесної Сотні
Одна із засновників Благодійного Фонду “Майдан Гідності”, дружина загиблого Героя Юлія Цепун покладає квіти

Сподіваємось, що такого більше не трапиться, негідники будуть знайдені та покарані правоохоронними органами. Маємо надію, що в подальшому ні поліція, ні представники громадськості, які є справжніми патріотами своєї країни, не допустять паплюження місць вшанування пам`яті Українських Героїв, пам`ятних знаків та меморіалів.

вандали розбили монумент
Розбитий та новий монумент пам`яті загиблого Героя Небесної Сотні Сеника Романа Федоровича

Дякуємо Голові Оболонська РДА Олександру Цибульщаку, начальнику відділу контролю за благоустроєм Оболонського району м.Києва Олексію Нікитюку та меценату Оболонського району Євгену Кацовському за надану бригаду фахівців, які встановили монумент, за наданий дизельний генератор, транспорт та оперативність.
Вічна пам`ять загиблим Героям Небесної Сотні”

Юлія Цепун дружина загиблого Героя Небесної Сотні
Місто Київ, вул. Грушевського, фахівці встановлюють монумент
Київ вул. Грушевсьного стадіон Динамо
Монументи загиблим Героям Небесної Сотні Бадері Олександру Миколайовичу та Сенику Роману Федоровичу. м.Київ, вул. Грушевськогоhttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Geroj-Nebesnoyi-Sotni-Senik-Roman-Fedorovich-Grushevskogo-Kiyiv.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/Geroj-Nebesnoyi-Sotni-Senik-Roman-Fedorovich-Grushevskogo-Kiyiv-150x150.jpgadminПодіїПолітикаСуспільствоБадера Олександр Миколайович,Благодійний Фонд "Майдан Гідності",Герой Небесної Сотні Сеник Роман Федорович Грушевського Київ,Голова Оболонського РДА Олександр Цибульщак,Загиблі Герої Небесної Сотні,Ігор Гурик,Ірина Гурик,Майдан,меценат Оболонського району Євген Кацовський,Начальник благоустрою Оболонського району Олексій Нікітюк,Революція Гідності,Юлія ЦепунНа 26-ту річницю Незалежності України у столиці вандали пошкодили монумент загиблому Герою Небесної Сотні Сенику Роману Федоровичу. Сьогодні розбитий монумент був відновлений родинами загиблих на Майдані Героїв Ігорем Гурик та Іриною Гурик (батьки загиблого на Майдані Романа Гурика) та Юлією Цепун (дружина загиблого Героя Андрія Цепун), про це вони повідомили на сторінці свого...| Київської області та України | Kiev Time