У зв’язку із заходами, присвяченими 21-й річниці спорудження захисного саркофага на Чорнобильській АЕС, 14 грудня в Києві відбудуться зміни в маршрутах руху деяких автобусів.

14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. У зв’язку з цим завтра, 14 грудня, з 07:00 вносяться зміни у рух автобусів маршруту № 45 біля знака “Воїнам Чорнобиля” та меморіального кургану “Героям Чорнобиля”,  повідомили в прес-службі КП “Київпастранс”.

На цей час рух автобусів маршруту №45 в напрямку станції метро Харківська буде організовано зі змінами по трасі: ст.м. Дарниця – вул. Попудренка – вул. Бажова – вул. Червоноткацька – вул. Будівельників – просп. Юрія Гагаріна (без заїзду на просп. Миру) – Харківське шосе, далі за діючою трасою.

На час проведення заходів автобуси будуть проїжджати повз зупинку “вул. Тампере” в напрямку станції метро “Харківська” для висадки та посадки пасажирів.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/4-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоГромадський транспортУ зв'язку із заходами, присвяченими 21-й річниці спорудження захисного саркофага на Чорнобильській АЕС, 14 грудня в Києві відбудуться зміни в маршрутах руху деяких автобусів. 14 грудня 1986 року на Чорнобильській АЕС було завершено спорудження захисного саркофага над зруйнованим четвертим енергоблоком. У зв'язку з цим завтра, 14 грудня, з 07:00 вносяться...| Київської області та України | Kiev Time