Сьогодні, 20 вересня рятувальники відкачують воду із затоплених вулиць у Бучі.

Через  значні опади та аварійним відключенням електропостачання, яке вивело з ладу дренажні насоси, виникло підтоплення проїжджої частини дороги та прибудинкових територій житлових будинків на вулиці Бориса Гмирі у Бучі.

вулиця Бориса Гмирі у Бучі

Рятувальники спільно з комунальними службами міста провели відкачування підтоплених територій та забезпечили життєдіяльність мікрорайону.

Також комунальниками відновлено електропостачання та забезпечено безперервну дію дренажних насосів, при цьому проведено обстеження системи дощової каналізації міста.

вулиця Бориса Гмирі у Бучі

Джерело: “Моя Київщина”

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/dmt.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/09/dmt-150x150.jpgКиївПодіїСуспільствоБуча,Гмирі,злива,комунальники,ПогодаСьогодні, 20 вересня рятувальники відкачують воду із затоплених вулиць у Бучі. Через  значні опади та аварійним відключенням електропостачання, яке вивело з ладу дренажні насоси, виникло підтоплення проїжджої частини дороги та прибудинкових територій житлових будинків на вулиці Бориса Гмирі у Бучі. Рятувальники спільно з комунальними службами міста провели відкачування підтоплених територій та...| Київської області та України | Kiev Time