Шлахом демонтажу “наливайок” в КМДА сподіваються припинити споювання нації.

Керівники Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук і Тарас Панчій, спільно з народним депутатом Дмитром Білоцерковцем та в.о. директора КП “Київблагоустрій” зустрілись з очільником Національної поліції України в місті Києві Андрієм Крищенком. Предметом для зустрічі стала активна діяльність так званих наливайок, яких у кожному районі Києва є в достатній кількості. Про це повідомляє Департамент міського благоустрою КМДА.

“Під час зустрічі усі сторони зійшлись в єдиному рішенні об’єднати спільні зусилля аби припинити процес споювання нації алкоголем невідомого походження, якість якого більше ніж сумнівна”, – додали в департаменті.

За словами чиновників, на всі “наливайки” чекає ретельна перевірка, а тимчасові споруди, що розміщені без дозвільної документації, в яких реалізується алкоголь, будуть демонтовані найближчим часом.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Київраді пообіцяли знести всі МАФи в підземних переходах столиці.



https://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/igy8oesrhls_1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2018/02/igy8oesrhls_1-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоКМДА,КП "Київблагоустрій",Національна поліція України,незаконні МАФиШлахом демонтажу 'наливайок' в КМДА сподіваються припинити споювання нації. Керівники Департаменту міського благоустрою Андрій Фіщук і Тарас Панчій, спільно з народним депутатом Дмитром Білоцерковцем та в.о. директора КП 'Київблагоустрій' зустрілись з очільником Національної поліції України в місті Києві Андрієм Крищенком. Предметом для зустрічі стала активна діяльність так званих наливайок, яких...| Київської області та України | Kiev Time