В КМДА вважають, що атракціони в Гідропарку задовольнять потреби киян і гостей столиці у розвагах та дозвіллі.

На території Венеціанського острова (Гідропарк) у Дніпровському районі столиці планують розмістити парк атракціонів. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА.

Відомо, що замовником концепції парку атракціонів призначено КП “Київський центр розвитку міського середовища”, яке має визначити генеральну проектну організацію для виконання робіт. В КМДА зазначають, що парк у разі зведення “задовольнить потреби киян і гостей столиці у розвагах, дозвіллі та активному відпочинку”.

Парк атракціонів хочуть звести в межах реновації території долини Дніпра в Києві.

Нагадаємо, раніше повідомлялося, що в Києві запланували масштабну реконструкцію кількох парків та Андріївського узвозу.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ArticleImages_867_image001.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/ArticleImages_867_image001-150x150.jpgYuliyaДніпровський районКиївСуспільствоВенеціанський острів,Гидропарк,КМДАВ КМДА вважають, що атракціони в Гідропарку задовольнять потреби киян і гостей столиці у розвагах та дозвіллі. На території Венеціанського острова (Гідропарк) у Дніпровському районі столиці планують розмістити парк атракціонів. Про це йдеться у відповідному розпорядженні КМДА. Відомо, що замовником концепції парку атракціонів призначено КП 'Київський центр розвитку міського середовища', яке має...| Київської області та України | Kiev Time