Прокуратура виявила незаконну схему безоплатної передачі землі на ВДНГ в Києві приватній структурі.

Господарський суд Києва повернув у державну власність земельні ділянки Національного комплексу “Експоцентр України”. Про це повідомили в столичній прокуратурі.

“Під час вивчення правомірності укладення інвестиційного договору про реалізацію проекту будівництва підземного паркінгу, громадських будівель і споруд на вул. Академіка Глушкова, 1 у Голосіївському районі Києва органами прокуратури Києва було виявлено незаконну схему безоплатної передачі приватній структурі земельної ділянки площею близько 2 га”, – йдеться в повідомленні.

При цьому встановлено, що вказана земельна ділянка належить до земель держвласності і перебуває в постійному користуванні національного комплексу “Експоцентр України”. Водночас відповідні рішення про вилучення і передачу спірної ділянки Київською міською державною адміністрацією не приймалися.

“З огляду на виявлені порушення, прокуратура Києва звернулася з позовом про скасування незаконного розпорядження і визнання недійсним інвестиційного договору. Рішенням господарського суду Києва, залишеного чинним Київським апеляційним господарським судом, позов було задоволено”, – зазначили в прокуратурі.

Пізніше суд касаційної інстанції погодився з доводами Генпрокуратури про необґрунтованість касаційних скарг відповідачів і 19 жовтня залишив без змін рішення судів попередніх інстанцій, якими позов прокурора задоволено.

Услуги: уголовный адвокат суд

 https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/vdng14_vhid1.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/11/vdng14_vhid1-150x150.jpgYuliyaГолосіївський районКиївСуспільство"Експоцентр України",ВДНГ,Господарський суд КиєваПрокуратура виявила незаконну схему безоплатної передачі землі на ВДНГ в Києві приватній структурі. Господарський суд Києва повернув у державну власність земельні ділянки Національного комплексу 'Експоцентр України'. Про це повідомили в столичній прокуратурі. 'Під час вивчення правомірності укладення інвестиційного договору про реалізацію проекту будівництва підземного паркінгу, громадських будівель і споруд на вул....| Київської області та України | Kiev Time