Нестора Шуфрича-молодшого, який збив людину в центрі Києва, визнали винним у скоєнні ДТП.

28 грудня Нестору Шуфричу-молодшому оголосили вирок за скоєну дорожньо-транспортну пригоду. Про це у Facebook повідомив адвокат постраждалого Олексія Мельниченка В’ячеслав Лисенко.

“Вердикт суду: визнати Шуфрича винним в скоєнні правопорушення, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три роки і звільнити від відбування основного покарання з відстрочкою на один рік”, – повідомив Лисенко.

За даними адвоката, між сторонами була укладена мирова угода, в результаті якої потерпілому Олексію Мельниченку “відшкодували моральний і матеріальний збиток в розмірі одного мільйона гривень”.

“Олексій отримав травми, які були класифіковані як тяжкі тілесні ушкодження. За чотири місяці потерпілий пережив кілька операцій, у тому числі на головному мозку, пройшов реабілітаційний курс”, – повідомив адвокат.

Нагадаємо, 26 серпня на вулиці Шота Руставелі у Києві Шуфрич-молодший, перебуваючи за кермом автомобіля марки Bentley, скоїв наїзд на 31-річного пішохода Олексія Мельниченка.https://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/unian_20_650x410.jpghttps://kievtime.com/wp-content/uploads/2017/12/unian_20_650x410-150x150.jpgYuliyaКиївСуспільствоДТП,Нестор Шуфрич-молодшийНестора Шуфрича-молодшого, який збив людину в центрі Києва, визнали винним у скоєнні ДТП. 28 грудня Нестору Шуфричу-молодшому оголосили вирок за скоєну дорожньо-транспортну пригоду. Про це у Facebook повідомив адвокат постраждалого Олексія Мельниченка В'ячеслав Лисенко. 'Вердикт суду: визнати Шуфрича винним в скоєнні правопорушення, призначити покарання у вигляді позбавлення волі строком на три...| Київської області та України | Kiev Time